בית אחד בשרון
יחידות
יחידות
בריכה טיפולית

בריכה טיפולית - הוקמה כחדר טיפולים

בריכה טיפולית מקורה ומחוממת ופועלת כל השנה. אורך המפגשים נע בין 45 דקות לשעה ומתקיים טיפול אחד כל פעם. הכניסה והיציאה נעשית דרך מבואה המעודדת מעבר הדרגתי ורך לתוך ומחוץ למים. פרטיות ושמירה על מרחב בטוח מתאפשרת באמצעות חלון המאפשר קשר מבוקר עם המלווים שמוזמנים להיכנס רק כשהמטופל והמטפל מרגישים מוכנים.

בריכה טיפולית היא בהחלט בריכה בה כל התנאים הסביבתיים חייבים להיות אופטימליים יש באפשרותנו לווסת את טמפרטורת המים בבריכה הטיפולית ולשחק עם זרמי המים בהתאם לאופי הטיפול וצורכי המטופל . המשחקים והאביזרים הנמצאים בבריכה נבחרו בקפידה כדי להתאים לעבודה הבין תחומית שנעשית בה, בנוסף, קיימים בחלל הבריכה אזורי התארגנות נעימים ומלתחות מרווחות.
 
 

בריכה טיפולית

 בריכה טיפולית - שחיה טיפול, הנעה והנאה גם יחד!
בריכה טיפולית, כשמה כן היא: בריכה המיועדת לטיפול ושיקום עבור אנשים פגועים פיזית או נפשית. בעזרת טיפולים הידרותרפיים שהם טיפולים במים, מצליחים להביא את אותם אנשים לקידום ומימוש הפוטנציאל שלהם.
איך עושים את זה? במאמר שלפנינו
ראה מידע נוסף     
 הקסם שבמים- בריכה טיפולית
יותר ויותר אנשים בעלי צריכים מיוחדים ונכויות למיניהם, פונים לטיפול במים, ומגיעים אל בריכה טיפולית לקבלת טיפולים מגוונים בכדי לקבל מענה לצורך שלהם.
ראה מידע נוסף     
 בריכה טיפולית שפתוחה בכל עונות השנה
עונת הרחצה כבר התחילה בזכות הקיץ הישראלי, אך יש בריכה אחת שפתוחה כל השנה. מדובר בבריכה טיפולית המציעה מגוון רחב של טיפולים במים, למגוון בעיות ולכלל האוכלוסייה, בכל גיל מהגיל הרך ועד מבוגרים.
ראה מידע נוסף     
 בריכה טיפולית לטיפול במגוון בעיות והתמודדויות
מהי בריכה טיפולית?
בריכה טיפולית היא בריכה רגילה אשר בה מתבצעים טיפולי הידרותרפיה. הידרו משמעו מים ותרפיה משמעו טיפול, כלומר, טיפול במים.
מה מיוחד בבריכה טיפולית ובטיפול במים?
במים אנו חסרי משקל. חוסר המשקל מאפשר לנו לחזק את השרירים ללא נשיאת הגוף. זו הסיבה שטיפול בבריכה טיפולית מתאים מאוד לאנשים שעל פני האדמה מתקשים להחזיק את משקל הגוף- למשל אנשים בעלי בעיות יציבה, אנשים עם חוסר סימטריה של הגוף, אנשים שעברו ניתוחי מפרקים וטרם הפעילו את השרירים ועוד.
ראה מידע נוסף     
 בריכה טיפולית
בריכה טיפולית הינה בריכה המשמשת כסביבת טיפול עבור ילדי החינוך המיוחד (כמו למשל ילדים הלוקים באוטיזם, פיגור והפרעות קשב וריכוז), אנשים שצריכים לעבור פעילות שיקומית אחרי ניתוח או פציעה הכוללת התאוששות אורתופדית, אנשים או ילדים הסובלים מאיחור התפתחותי, אנשים עם בעיות נוירולוגיות או אנשים הסובלים מדלקות פרקים ופיברומיאלגיה. תהליך הטיפול באמצעות בריכה טיפולית נקרא "הידרותרפיה", שמשמעותו שיטת טיפול של הגוף באמצעות מים.

ראה מידע נוסף     

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
בית אחד-מרכז טיפולי לתסמונות הספקטרום האוטיסטי ולקויות תקשורת שונות- www.bait1.co.il © כל הזכויות שמורות
אבחון, ייעוץ, טיפול כתובת: אשרמן 18 תל אביב, 67199 טלפון: 03-7339347 פקס: 03-7339330
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל