בית אחד בשרון
יחידות
יחידות
יחידה לטיפול במים - הידרותרפיה

היחידה לטיפול במים - הידרותרפיה


טלפון:
03-7339302
 
היחידה נוסדה על ידי העמותה לילדים בסיכון מתוך הכרה בפוטנציאל המדהים הגלום במים כסביבה טיפולית עוטפת, משקפת ומכילה המעודדת התנסויות וחוויות חדשות התורמות להתפתחות וצמיחה.

טיפול אינטגרטיבי במים
פותח על ידינו מתוך הכרה בקיומם של יחסי גומלין בין הגוף לנפש ובא לעודד את אחדותה של הנפש. אנו מאמינים שהאדם הוא מכלול של היבטים שאין להפריד בניהם. מתוך תפיסת עולם זו והכשרנו צוות מטפלים שעובד באופן ייחודי ודינאמי.

הצוות כולל
מטפלים רגשיים - פסיכותראפיסטיים, מטפלים פרא רפואיים (מרפאות בעיסוק וקלינאיות תקשורת) , הידרותרפיסטים, מנחים לפעילות מים לתינוקות, מדריכי שחייה ואנשי ג`הרה וואטסו.

הצוות נפגש אחת לשבוע באופן אישי וקבוצתי להתבוננות וחשיבה על כל מטופל באופן רב מקצועי ורב מימדי שלוקח בחשבון את יכולותיו, מגבלותיו, נטיותיו וצרכיו השונים והמשתנים של האדם בהקשרים סנסו-מוטוריים, רגשיים, תקשורתיים, חברתיים, חינוכיים ומשפחתיים. תוכניות הטיפול המוצעות לילדי העמותה כוללות בתוכן גם מפגשים של מטפלי המים עם הורים, צוותים טיפוליים וצוותים חינוכיים. מפגשים אלו מתקיימים בסקטור הפרטי בהתאם לצורך ולדרישה של המטפלים וההורים.

הטיפולים והמפגשים החווייתיים שאנו מציעים מיועדים
למטופלים נורמטיביים כמו גם לבעלי צרכים ייחודיים: תינוקות, ילדים, אמהות, אבות, מתבגרים ומבוגרים הרוצים הזדמנות לעשות תהליכים אישיים ומשמעותיים תוך התמקדות בהיבטים השונים בהתאם לצורך. צוות היחידה מתמחה בעבודה עם מי שנמצא על הספקטרום האוטיסטי, בעלי קשיי קשב וריכוז, ובעלי עיכובים התפתחותיים וקשיים רגשיים.

הטיפולים והמפגשים החווייתיים הינם פרטניים, דיאדיים וקבוצתיים וכוללים:
  • טיפול אינטגרטיבי במים 
  • הידרותרפיה קלאסית - שיקום 
  • שחיית תינוקות (רגילה/טיפולית)
  • מפגשי מים (הסתגלות, התמודדות עם פחדים ויציאה לעצמאות) 
  • מפגשי "ג`הרה ווואטסו" (הנאה והפגת מתחים).
היחידה שמה לה למטרה לקדם מודעות בקרב הקהל הרחב לקיומם של טיפולי מים בעלי תפיסה ייחודית, המתקיימים בתנאי בריכה שאין בשום מקום אחר בארץ ונערכים על ידי צוות מאד מקצועי בעל הכשרה דינאמית המאפשר לו לטפל מתוך הקשר עם המטופל .

נשמח לחשוב ולגדול יחד אתכם. צוות היחידה לטיפול אינטגרטיבי במים.
 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
בית אחד-מרכז טיפולי לתסמונות הספקטרום האוטיסטי ולקויות תקשורת שונות- www.bait1.co.il © כל הזכויות שמורות
אבחון, ייעוץ, טיפול כתובת: אשרמן 18 תל אביב, 67199 טלפון: 03-7339347 פקס: 03-7339330
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל