בית אחד בשרון
בריכה טיפולית שפתוחה בכל עונות השנה
עונת הרחצה כבר התחילה בזכות הקיץ הישראלי, אך יש בריכה אחת שפתוחה כל השנה. מדובר בבריכה טיפולית המציעה מגוון רחב של טיפולים במים, למגוון בעיות ולכלל האוכלוסייה, בכל גיל מהגיל הרך ועד מבוגרים.
    

קיץ חורף סתיו אביב- הבריכה הטיפולית פתוחה

עונת הרחצה כבר התחילה בזכות הקיץ הישראלי, אך יש בריכה אחת שפתוחה כל השנה. מדובר בבריכה טיפולית המציעה מגוון רחב של טיפולים במים, למגוון בעיות ולכלל האוכלוסייה, בכל גיל מהגיל הרך ועד מבוגרים.


טיפולים במים המוצעים בבריכה טיפולית מיועדים לכלל האוכלוסייה. הטיפול במים מאפשר שימוש בלחץ מים, בעובדה שבמים אין משקל לגוף ובעוד יתרונות המתקיימים במים בלבד. מגוון הטיפולים מתקיימים בבריכה טיפולית על ידי איש מקצוע מוסמך המומחה בצורת הטיפול.


מגיל תינוק ועוד גיל סב, ישנו מגוון רחב של טיפולים
בבריכה טיפולית מתקיימים טיפולי ההידרותרפיה .אך מלבד הטיפולים ישנה גם התעמלות בים המתרחשת בבריכה טיפולית, כמו למשל שיעור עיצוב בניית עצם לנשים מעל גיל 40. ,שיעורי שחייה לתינוקות ואף טיפולי הרפיה.
בריכה טיפולית מציעה מזור לבעיות אשר בתוך המים הינן קלות יותר לטיפול. חולי אסתמה למשל השוהים במים במסגרת טיפול בבריכה טיפולית, יצטרכו להפעיל את הריאות במאמץ גדול יותר בגלל לחץ המים ובכך יאפשרו לעצמם נשימה קלה ומיומנת יותר בעתיד.

הטיפולים בבריכה טיפולית מיועדים לאוכלוסיה מיוחדת, אך לא רק. בכל גיל- מגיל תינוק ועוד גיל סב, ישנו מגוון רחב של טיפולים. בין הטיפולים המתרחשים בבריכה טיפולית ניתן לטפל בכאבי פרקים או בכאבים לאחר תאונה ולשפר את יכולות הנשימה עבור חולי אסתמה או חולי COPD. גם עבור אנשים הסובלים מבעיות ביציב - ישנם טיפולי הידרותרפיה מתאימים, העוזרים לחזק את היציבה בקלות, משום שאין מסה לגוף במים כמו על פני היבשה.


כל הטיפולים מתקיימים בלווי צמוד של בעל המקצוע, הדואג להנחות את המטופל ולוודא כי התרגילים שניתנו מבוצעים בצורה הטובה ביותר. במקרים מסוימים, לאחר שהמטופל בקיא בתרגילים שניתנו לו, המטפל יכול לתת את אישורו להמשך התרגול שלא תחת פיקוח.

לעיתים החיים מזמנים לנו פגעים ומחלות שנראים גדולים מאוד על פני היבשה. מתחת למים, מתרחשים תנאים אחרים ולכן יש מספר גדול מאוד של בעיות אשר מקבלות פתרון בבריכה טיפולית.מומלץ להתייעץ עם רופא המשפחה בהתאם לבריכה טיפולית המסובסדת על ידי קופת החולים שלך ולהתעניין במגוון הטיפולים המיועדים לבריכה הטיפולית ובעבור הגיל שלך.
 

בריכה טיפולית שפתוחה בכל עונות השנה

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
בית אחד-מרכז טיפולי לתסמונות הספקטרום האוטיסטי ולקויות תקשורת שונות- www.bait1.co.il © כל הזכויות שמורות
אבחון, ייעוץ, טיפול כתובת: אשרמן 18 תל אביב, 67199 טלפון: 03-7339347 פקס: 03-7339330
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל